Dizi izle, Son Bölüm izle

Dizi izle, Son Bölüm izle

Müge Anlı 26 Nisan 2016 izle 26 Nisan,Salı

Müge Anlı

Tür:
IMDB Puanı:
Yapım:
Oyuncular: , ,
Yönetmen:
Senaryo:

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

Kişi Favorilere Ekledi
Bölümü Oyla:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Yükleniyor...
Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler

Müge Anlı 26 Nisan 2016 izle” için 1 Yorum
 • Cevapla

  Cengizhan

  26 Nisan 2016
  13:00

  * Proğramınızı sürekli takip ediyorum, ve çok taktir ediyorum. Ancak şu anda izlemekte olduğum “Şaban YLMAZ 46 Gündür Kayıp” Proğramını izlemekteyim ve beni hayal kırıklığına uğratıyorsunuz (Dün de aynı konudaki tavrınız dahil). Fakat şu anda gelinen noktada biraz doğruyu bulmak üzeresniz.
  * Burada bu Makbule Hanımın çelişkili konuştuğu .. Hiç de Eşini kaybetmiş Kadın görünümünde olmadığını .. Ama Kızkardeşinin yüzündeki endişeyi görebiliyorum.
  * Oraya Makbule Hanımın Taraftarlarına da çok yüz veriyorsunuz. Neredeyse Kayıp Şaban YILMAZ’ın Annes ve Kızkardeşini paralayacaklar siz ve ekibiniz seyrediyorsunuz. Bunu yanlış buluyorum.
  * Ben proğramınızın Yıllardır takipçisiyim. Ve hep izlerkende “katil” i arıyorum. Şu ana kadar Tahmin yüzdem de oldukça yüksek.
  * Bu davada Makbule Hanım ve Onunla Birlikte hareket edenler Şaban YILMAZ’ın başına ne geldiyse biliyorlar. Onun için Ne olduğunu bulmak gibi bir dertleri yok. Hatta bulunmasın, Olay çözülmesin diye uğraşıyorlar.
  Olayı Bir Gelin-Görümce davasına Dönüştürmeyi başardı. ve sizde bu oyuna geldiniz.
  Bu olay Şaban YILMAZ ve Tarafları için bir Hayat-Memat meselelesi iken Makbule Hanım ve Taraftarları için bu bir öğle yemeğİyi mesabesindedir. (İki Taşı Koysam olur Bir Baca .. Kime Varsam Olu Bir Koca misali)
  İyi Yayınlar ..