Dizi izle, Son Bölüm izle

Dizi izle, Son Bölüm izle

Arrow

Adı: “Arrow”
IMDb Puanı: 8.2/10 (177,134 oy ile)
IMDb Top250: -/250
Yönetmen: John Behring
Yazarlar: Marc Guggenheim, Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Beth Schwartz, Wendy Mericle
Görüntü Yönetmeni: Gordon Verheul, Glen Winter, C. Kim Miles
Ülke: USA
Tür: Aksiyon, Macera, Suç, Dram, Gizem, Bilim-Kurgu
Süre: 42 dk.
Yapımcılar: Greg Berlanti, Joseph Patrick Finn, Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg, Carl Ogawa
Müzik: Blake Neely
Oyuncular: Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Willa Holland, Paul Blackthorne

Hakkında
Milyarder bir çapkın olan Oliver Queen korkunç bir deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açar. Beş yıl boyunca bulunamayan ve öldüğü zannedilen Oliver sonunda Büyük Okyanus’un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Oliver Starling City’e, evine geri döner. Kendisini karşılayan annesi Moira, kız kardeşi Thea ve en iyi dostu Tommy Oliver’ın son beş sene içinde yaşadığı şeyler yüzünden çok değiştiğini fark ederler.

Birçok süper kahraman gibi Oliver da dönüştüğü adamı insanlardan saklamak ister ama bir taraftan da eskiden işlediği günahların bedelini ödemeye de kararlıdır. Bu nedenle suçlularla mücadele etmek ve şehrin eski ününe kavuşmasını sağlamak için gizli Arrow kişiliğini yaratır.

Ancak Arrow’un yetkisi olmadan düzeni korumaya çalışırken kullandığı yöntemler bazılarının canını sıkmaktadır. Detektif Quentin Lance’in en büyük dileği (Oliver’ın eski kız arkadaşı Laurel’in babası) Arrow’u yakalamaktır. Bir süre sonra Oliver’ın dönüşünden çevresindeki bazı insanların memnun olmadığı da anlaşılır… Oliver’ın annesi Moira’nın oğlunun geçirdiği deniz kazasıyla ilgili daha çok şey biliyordur…

Dizi Arayın